نویسندگانی که دارای کتاب داستانی – تاریخی – اجتماعی یا غیره می باشند و قصد انتشار کتاب خود را دارند می توانند با مراجعه به مولف یار، از مشاوره رایگان بهره برده و سپس اقدام به نشر آثار خود کنند.

انتشار کتاب تاریخی و یا کتاب های سیاسی و اجتماعی، علاوه بر اینکه نیازمند آگاهی کامل از این دست کتابها توسط ناشر است، بلکه یافتن مخاطبین و عرضه کتاب در بستر مناسب، دغدغه اکثر نویسندگان و پژوهشگران نیز هست.

با توجه به اینکه کتاب های تاریخی و یا کتاب های داستانی- تاریخی (کتابهایی که تاریخ را در غالب داستان روایت می کنند) مخاطبین خاص خود را دارد و پدیده ای همگانی محسوب نمی شود، لذا آشنایی انتشارات با این قبیل کتابها می تواند در عرضه کتاب و معرفی آن موثر باشد.

انتشارات امیدسخن با توجه به اینکه از روز نخست تا به امروز به صورت کاملا تخصصی در حوزه تاریخ و اساطیر ایران و جهان به فعالیت پرداخته و ده ها و شاید صدها اثر ارزشمند در این زمینه به بازار عرضه کرده است، گزینه بسیار مناسبی برای چاپ و عرضه این قییل کتاب ها می باشد.

کتاب داستانی

6 thoughts on “کتاب داستانی – تاریخی – اجتماعی

  1. کتاب استانداردهای بیمارستان های دوستدار سالمند شامل کلیه استانداردهای مراقبتی از بیماران سالمند در بیمارستان

  2. سلام
    ببخشید سایت شما من هرچی گشتم جایی پیدا نکردم ثبت نام کنم و پی دی اف کتابمو ارسال کنم

    • چنانچه منظور شما این است که کتاب خود را به صورت ناشر مولف به چاپ برسانید، متاسفانه این گزینه مدتی است غیر فعال شده و کتاب صرفا از طریق ناشر منتشر می گردد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *