چگونه کتاب چاپ کنیم ؟ این سوال یکی از مهمترین سوالات اصلی بسیاری از نویسندگان است.

نویسنده کتاب خود را نوشته و قصد دارد که آنرا به چاپ برساند. حال چه باید بکند؟

جواب این سوال این است که دو راه پیش پای نویسنده است: یا کتاب را خود به چاپ برساند یا از انتشارات کمک بگیرد.

چگونه کتاب چاپ کنیم : انتشار کتاب به وسیله انتشارات:

در ایران انتشاراتی های متعددی وجود دارد که می توان به هر کدام که تمایل داشتید مراجعه کنید، اما بهترین حالت آن است که به انتشاراتی مراجعه کنید که در حوزه کاری شما فعالیت می کند.

به طور مثال انتشاراتی که در شاخه کتابهای درسی در حال فعالیت است می تواند کتاب رمان شما را چاپ و انتشار دهد، اما به علت آنکه حوزه فعالیت آن چیز دیگری است، در توزیع کتاب شما موفق عمل نمی کند. برای مثال می توان به نمایشگاه بین المللی کتاب اشاره کرد. این انتشارات عمده فعالیت خود را در غرفه های کتابهای درسی دارد و طبیعتا مخاطبین آن به دنبال کتابی غیر از کتاب رمان هستند!

چگونه انتشارات متناسب با زمینه کاری خود بیابیم؟

چند راه برای این کار وجود دارد. اول آنکه می توان در صفحه شناسنامه کتابهای چاپ شده در بازار، نام انتشارات و شماره تماس آن را به دست آورد و از این طریق با انتشاراتی هایی که در این حوزه فعالیت می کنند را به دست آورد.

روش دوم جستجوی اینترنتی است. در این روش شما می تواند آثار منتشر شده توسط انتشاراتی های مختلف را دیده و بر اساس توان هر انتشارات و حوزه فعالیت آن، وارد گفتگو شد.

روش سوم کمک گرفتن از مشاورین سایت مولف یار است. این سایت برای یافتن ناشرین مرتبط مشاوره تلفنی و یا حضوری ارائه می دهد.

پرسش: انتشارات معتبر برای چاپ کتاب کدام است؟

روش کار با انتشارات چگونه است :

انعقاد قرارداد با انتشارات عمدتا توافقی است.

انتشارات به چند حالت ممکن است با نویسنده توافق کند.

1- هزینه چاپ کتاب و تمام مراحل صدور مجوز و غیره را نویسنده بر عهده می گیرد و ناشر تمام این مراحل را انجام داده و کتابهای چاپ شده را تحویل نویسنده می دهد.

در این حالت، انتشارات ممکن است تا حدودی در امر توزیع کتاب به نویسنده کمک برساند، اما در بسیاری از موارد این کار صورت نمیگیرد.

2- انتشارات هزینه چاپ کتاب و تمام مراحل صدور مجوز و توزیع کتاب را خود بر عهده میگیرد و نویسنده هیچ هزینه ای بابت چاپ کتاب نمی پردازد.

چنین توافقی زمانی انجام می شود که انتشارات متقاعد شود که کتاب تالیف شده توسط نویسنده ارزشمند بوده و برگشت سرمایه برای انتشارات به دنبال دارد

3- حالت سوم به این صورت است که نه تنها انتشارات هزینه چاپ اثر را متقبل می شود، بلکه مبلغی از فروش کتاب به عنوان حق تالیف به نویسنده پرداخت می کند که به صورت عرف بین 5 تا 20 درصد قیمت پشت جلد کتاب است.

حق تالیف توافقی بوده و درصدی از مبلغ پشت جلد کتاب را شامل می شود.

چگونه می توان آثار خود را برای چاپ به انتشارات سپرد ؟

شما می توانید آثار خود را به صورت دست نویس یا تایپ شده به انتشارات بسپارید و در قبال آن رسید دریافت کنید.

در اکثر انتشاراتی ها افراد متخصصی وجود دارند که آثار شما را خوانده و نظر کارشناسی خود را به مدیر انتشارات ارائه می دهند.

در پاره ای از موارد که کتاب ارزش چندانی نداشته باشد، بسیاری از انتشاراتی های با سابقه ممکن است کتاب شما را به چاپ برسانند اما نام انتشارات خود را بر روی کتاب قرار ندهند.

عمده نگرانی که بین اکثر نویسندگان وجود دارد این است که چنانچه آثار و دست نوشته های خود را به انتشارات سپردم چه تضمینی برای جلوگیری از سرقت ادبی وجود دارد؟

در این باره باید گفت فقط اعتماد!

احتمال اینکه انتشاراتی هایی با سابقه و با مدیرانی شایسته دست به چنین کاری بزنند بسیار کم است اما در هر صورت تنها چاره کار اعتماد است.

مراحل و چگونگی چاپ کتاب :

بعد از پذیرفتن کتاب توسط انتشارات، ناشر اقدام به حروف چینی کتاب می کند. اصطلاح حروف چینی همان تایپ کتاب است که بر اساس اصول علمی انجام میپذیرد.

همزمان با حروف چینی کتاب، ناشر اقدام به دریافت شابک و فیپا برای کتاب کرده و سپس کتاب را به وزارت ارشاد برده و درخواست مجوز نشر می گیرد.

بعد از دریافت مجوز انتشار کتاب، کتاب به چاپخانه سپرده شده و چاپ آن صورت میپذیرد.

بعد از چاپ کتاب، ناشر چند جلد از کتاب انتشار یافته را به وزارت ارشاد و خانه کتاب سپرده و اعلام وصول دریافت می کند.

در نهایت کتاب چاپ شده و آماده واگذاری به نویسنده است. همانطور که گفته شد چنانچه ناشر همراهی کند کتاب به دست پخشی سپرده شده و در بازار توزیع می گردد.

اهمیت مراکز پخش (پخشی کتاب) در توزیع کتاب :

پخش کتاب یکی از مهمترین مراحل چاپ کتاب است.

زمانی که آثار شما منتشر شود اما به دست خواننده نرسد هیچ ارزشی نداشته و با قبل از چاپ هیچ تفاوتی نمی کند.

نکته مهم در انتشار آثار این است که تقریبا هیچ کتاب فروشی از دست نویسنده کتاب برای فروش دریافت نمی کند. به عبارت دیگر چنانچه شما کتاب خود را به کتاب فروشی برده و برای فروش ارائه کنید، تقریبا هیچ کتابفروشی کتاب شما را خریداری نمی کند و یا حتی در اکثر موارد به صورت امانت هم نمی پذیرد.

کتاب فروشی ها معمولا کتابهای خود را از مراکز پخش کتاب دریافت میکنند و مراکز پخش نیز معمولا کتابهای خود را از انتشاراتی های تحت قرارداد خود میگیرند.

یا به عبارتی ساده تر، نویسنده ها معمولا نمی توانند آثار خود را در بازار بدون کمک پخش کننده ها عرضه کنند!

چرا انتشارات امیدسخن بهترین انتخاب برای چاپ کتاب شماست؟

انتشار کتاب، گامی مهم در مسیر به اشتراک گذاشتن دانش، تجربیات و ایده‌های شما با مخاطبان است. انتخاب انتشارات مناسب برای این امر، نقشی کلیدی در موفقیت شما و رساندن صدای شما به گوش مخاطبان دارد. در این میان، انتشارات امیدسخن با سابقه درخشان و تجربه‌ی ارزشمند خود در زمینه‌ی چاپ کتاب، به عنوان بهترین انتخاب برای نویسندگان مطرح می‌شود.

دلایل انتخاب انتشارات امیدسخن:

 • تخصص در چاپ کتاب: امیدسخن با تمرکز بر چاپ کتاب، به طور کامل با ظرافت‌ها و نیازهای این حوزه آشناست. این انتشارات با در اختیار داشتن تیمی مجرب از ویراستاران، صفحه‌آرايان و طراحان جلد، به بهترین شکل ممکن به آماده‌سازی و چاپ کتاب شما می‌پردازد.
 • سابقه‌ی درخشان: امیدسخن سابقه‌ی طولانی و موفقی در چاپ آثار نویسندگان مطرح کشور دارد. این انتشارات با انتشار کتاب‌های متعدد در ژانرهای مختلف، به عنوان ناشری معتبر در این حوزه شناخته شده است.
 • شبکه‌ی توزیع گسترده: امیدسخن با بهره‌گیری از شبکه‌ی توزیع گسترده خود، کتاب شما را به دست مخاطبان هدف در سراسر کشور می‌رساند. این انتشارات با حضور در کتابفروشی‌های معتبر و برگزاری رویدادهای فرهنگی، به افزایش فروش و دیده شدن کتاب شما کمک می‌کند.
 • حمایت از نویسندگان: امیدسخن متعهد به حمایت از نویسندگان در تمامی مراحل چاپ و انتشار کتابشان است. این انتشارات با ارائه مشاوره‌های تخصصی و برگزاری کارگاه‌های آموزشی، به نویسندگان در ارتقای کیفیت آثارشان و حضور موفق در دنیای نشر یاری می‌رساند.
 • عشق به کتاب و ادبیات: در وهله‌ی اول، عشق و علاقه‌ی وافر دست‌اندرکاران انتشارات امیدسخن به کتاب و ادبیات، این مجموعه را به بهترین انتخاب برای نویسندگان تبدیل می‌کند. این عشق و تعهد در تمامی مراحل چاپ و انتشار کتاب شما نمود پیدا می‌کند و به خلق اثری فاخر و ماندگار کمک می‌کند.
 • مراکز پخش و فروش کتاب: انتشارات امیدسخن با داشتن سه سایت قدرتمند فروش کتاب از جمله سایت ناشربوک و همچنین فروشگاه بزرگ کتاب واقع در میدان هفت تیر به نام کافه کتاب سلوی، می تواند شبکه ای وسیع از معرفی نویسندگان و آثار آنان در سراسر ایران داشته باشد.

انتشارات امیدسخن با اتکا به تخصص، تجربه، سابقه‌ی درخشان و عشق به کتاب و ادبیات، آماده‌ی همراهی با نویسندگان در مسیر چاپ و انتشار کتابشان و رساندن صدای نویسندگان به گوش مخاطبان است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای چاپ کتاب خود می توانید با شماره 88684530 تماس حاصل فرمایید.

چگونه کتاب چاپ کنیم

چگونه کتاب چاپ کنیم

چگونه کتاب چاپ کنیم

134 thoughts on “چگونه کتاب چاپ کنیم

 1. با سلام و احترام
  بنده دفتر شعری دارم که میخواهم بصورت ناشر مولف چاپ گردد،تقاضا دارم مراحل مجوز چاپ کتاب را بر عهده بگیرید،لطفا راهنمایی میفرمایید.

  با تشکر

  • سلام و عرض ادب
   البته که چاپ ناشذ مولف از قبل عید دیگه انجام نمیشه و حذف شد این روش چاپ توسط ارشاد.
   اما برای اخذ مجوزها خوشحال میشیم از همکاری باهاتون. لطفا تماس بگیرید 02166922440

  • سلام کتابی مبنی بر تاثیر شهادت سردار سلیمانی در یک جوان و علل دشمنی غرب با ایرانزمین را به نگارش در آورده ام چگونه میتوانم آن را به چاپ برسانم؟ انتشاراتی هست که به صورت رایگان آن را چاپ کرده و در اختیار جوانان قرار دهد؟

 2. سلام. وقت شما بخیر. روال کار برای مترجم ها هم همینه؟ اگه کسی کتابی رو که تا حالا ترجمه نشده، ترجمه کنه و بخواد چاپش کنه، روش همینه یا فرق داره؟

 3. سلام
  من میخواستم دفتر شعرم رو که حاوی شعر نو،شعر سپید،غزل و ترانه است به چاپ برسونم میخواستم بدونم چاپ ناشر مولف انجام میشه در حال حاضر یا خیر ؟
  و اینکه کتاب ها تا چه حد ممیزی میخورند در مرحله اخذ مجوز؟
  من ۱۹سالمه آیا سن کم من خللی تو کارا ایجاد نمیکنه؟
  لطفا انتشاراتی با قیمت مناسب معرفی کنید.
  متشکرم

  • سلام و ادب
   چاپ به صورت ناشر مولف از قبل عید برداشته شده و دیگه امکان پذیر نیست.
   ممیزی خوردن کتاب هم کاملا شانسی هست و معلوم نیست.
   سن شما هم مشکل ساز نمی شود در روند کار ها
   اگر مایل هستید تماس بگیرید. 02166922440

 4. باسلام و خسته نباشید من کتابی 5 ماه پبش برای چاپ و دربافت مجوز منابع را به یک انتشاراتی دادم در کتابخانه ملی ثبت شده است اما حالا پاسخگو نیستند که مجوز ارشاد کتاب امده یا خیر یا در چه مرحله ای است ممنون میشوم در این زمینه راهنماییم کنید که از چه راهی میتوانم در مورد مجوز ارشاد اطلاعات کسب کنم

  • سلام و ادب
   با مدرک یا در حقیقت شماره ایی که در کتاب خانه ملی ثبت شده میتوانیدخودتان مستقیما به ارشاد مراجعه کنید و پیگیری کنید.

 5. با سلام
  حالت سوم انتشار کتاب که گفته شد خود ناشر تمام هزینه ها را دریافت میکند و درصدی از قیمت پشت کتاب را به نویسنده می رساند در چه صورت امکان می پذیرد؟
  و چگونه با استفاده از نویسندگی می توان در آمد زایی داشت؟

 6. سلام همسر من اشعار بسیار زیبایی سروده که همه بصورت دستوشته میباشد. میخواهم بنوعی اشعار ایشان را چاپ کنم و به ایشان هدیه کنم . اصلا هم نظر چاپ تعداد زیاد را ندارم . خواستم بدانم برای اینکار چکار باید کرد و اینکه اصلا میتوانم اشعار ایشان را در کتابخوانه ملی ارائه و ثبت کنم؟
  با تشکر فراوان از پاسخ شما

  • سلام.
   بسیار عالی. قطعا به هر تعداد که مد نظرتون باشه کتاب قابل انتشار است و کتاب در کتابخانه ملی و خانه کتاب به نام ایشان ثبت می شود.
   برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی بهتر می توانید به شماره 66922440 تماس بگیرید.
   به امید موفقیت های بیشتر برای شما و همسر شما

 7. من بعد از خواندن این متن ۲ تا کتاب چاپ کردم یکی ببر تو ویترین، زیبایی کلام؟ و یک کتاب هم دهرم می نویسم ممنون از مطالب مفیدتون 😊

 8. سلام، من کتاب کودک نوشتم ،کارای طراحی خودم انجام دادم ، چطوری مجوز چاپ بگیرم و چطور توزیع کننده پیدا کنم؟

  • درود بر شما. لطفا با شماره 6692240 سرکار خانم رزاقی تماس گرفته و ایشان شما را راهنمایی می کنند. موفق باشد

 9. سلام خسته نباشید
  من شعر کودک میگم و میخوام که کتاب چاپ کنم چطور میتونم شروع کنم و طریقه ثبت اثر چطوره؟

  • درود بر شما. لطفا با شماره 6692240 سرکار خانم رزاقی تماس گرفته و ایشان شما را راهنمایی کنند. موفق باشد

 10. سلام بنده می خواهم یک قصه ی قدیمی را در قالب یک کتاب داستان کودکانه چاپ کنم نیاز به راهنمایی دارم که از کجا باید شروع کنم

  • درود بر شما. لطفا با شماره 6692240 سرکار خانم رزاقی تماس گرفته و ایشان شما را راهنمایی کنند. موفق باشد

 11. سلام و خسته نباشید
  من و دوستم یک کتاب رو به انگلیسی نوشتیم و میخوایم اون رو فقط به تعداد محدود و فقط برای خودمون چاپ کنیم و اصلا قصد فروش کتاب نداریم، آیا باز هم باید مجوز بگیریم؟

  • درود بر شما.
   قطعا هر کتابی که قصد چاپ آنرا دارید می بایست از وزارت ارشاد مجوز گرفته شود. به خصوص دریافت شابک و فیپا می تواند اثر شما را به نام شما ثبت کرده و از دزدی ادبی جلوگیری کند.
   اما چنانچه می خواهید به صورت یک پایان نامه پرینت و صحافی شود، خیر نیازی به مجوز ارشاد نیست

 12. خسته نباشید. چند سال پیش کتابی چاپ کردم . جدیدا به فکر افتادم نسخه دیجیتالش را هم نشر کنم . لطفا راهنمایی بفرمایید چکار باید انجام بدم . ممنون

  • مراحل دریافت مجوز و شابک و فیپا برای نسخه دیجیتال همانند نسخه کاغذی است.
   شما می بایست از طریق یک ناشر و یا همان ناشر قبلی اقدام به اخذ مجوز وزارت ارشاد و همچنین شابک و فیپای جدید بکنید.
   موفق باشید

 13. سلام من دفتر شعری دارم یکی دو تا از آثارم رو به یک شاعر نشان دادم و ایشون به من امیدواری دادن که از بار معنایی و وزن خوبی برخورداره و احتمال چاپش هم بالاست.. میتونم امید داشته باشم که انتشاراتی هم با همین نظر موافقت میکنه و هزینه مراحل چاپ کتابم رو عهده دار میشه؟

  • درود بر شما.
   جهت یافتن انتشاراتی که هزینه چاپ اثر شما را عهده دار شود می بایست تلاش کرد و امیدوار بود.
   مجموعه ما می تواند شما را در امر حروف چینی و صفحه آرایی و طراحی جلد و اخذ مجوز بدون دریافت هزینه یاری رساند.
   همچنین در صورت تمایل مجموعه ما (انتشارات امید سخن) می تواند آثار شما را به صورت دیجیتال و بدون دریافت هزینه نشر دهد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 6692240 سرکار خانم رزاقی تماس گرفته و ایشان شما را راهنمایی می کنند. موفق باشد

 14. سلام دفتر شعرم رو شاعر شناخته شده ای پسندید و گفت احتمال چاپش زیاده میشه امید داشت انتشاراتی هم همین قضیه رو تایید کنه و نیمی از هزینه ها رو متقبل بشه!؟
  هزینه چاپ کتابی حاوی صد دو بیتی چقدر تمام میشه؟

  • درود بر شما.
   نه متاسفانه در حال حاضر ناشر – مولف متوقف شده و نویسنده می بایست کتاب خود را به ناشر واگذار کند.
   موفق باشید

 15. باسلام
  بنده یک کتاب تقریبا طنز برای نو جوان ها نوشتم که میخوام چاپش کنم ولی هزینه چاپ کتاب رو نمیتونم پرداخت کنم
  ایا امکان این هست که نشریه ای که میخوام کتابم رو چاپ کنه هزینهٔ چاپ رو خودش به گردن بگیره؟

 16. من زندگی پر دردسر و پر ماجرایی داشتم خیلی دوست دارم زندگینامه خود را به صورت کتاب چاپ کنم

 17. سلام من با توجه به نکات کتاب نویسی یک کتاب داستان نوشته ام چطوری میتونم چاپ و منتشرش کنم؟ میشه لطفا راهنمایی کنید.

  • درود بر شما.
   چاپ کتاب شامل مراحل زیر می شود:
   1- بخشی از کتاب را به انتشارات ارسال می کنید، چنانچه کتاب مورد تایید باشد قراردادی میان شما و انتشارات امید سخن منعقد می گردد
   2- چنانچه کتاب نیاز به ویراستاری داشته باشد به بخش ویراستاری سپرده می شود در غیر اینصورت به واحد حروف چینی و صفحه آرایی ارجاع داده می شود.
   3- بعد از اتمام صفحه آرایی به کتاب شابک و فیپا اختصاص می یابد
   4- از وزارت ارشاد مجوزی جهت انتشار کتاب دریافت می گردد.
   5- کتاب به چاپخانه فرستاده می شود و در اختیار نویسنده قرار می گیرد.
   در صورت نیاز می توانید با شماره 66922440 تماس حاصل نمایید.
   موفق باشید

 18. سلام وقت بخیر،بنده در حال نوشتن یک کتاب در ژانر عاشقانه هستم،میخواستم بدونم که چقدر هزینه و زمان لازمه تا این کتاب در ۱۰۰۰ جلد ۶۰ برگی چاپ شه در قطع وزیری

  • درود بر شما.
   با توجه به نوسان قیمت کاغذ و هزینه چاپ باید محبت بفرمایید در زمانی که قصد چاپ کتاب را دارید به شماره 66922440 تماس گرفته و قیمت روز را استعلام بگیرید.
   موفق باشید

 19. با سلام .من متن های ادبی و شعر مینویسم و تاکنون در چندین مسابقه رتبه کسب کردم.برای انتشار متون و اشعارم ایا میتوانم در مجله ب خاصی آن را منتشر کنم؟یا بهترین راه برای چاپ نوشته هایم چیست

  • درود بر شما.
   بله شما می توانید به مجلات مختلف آثار خود را بفرستید و با آنها همکاری کنید.
   چنانچه تعداد متن های شما هم قابل توجه هستند می توانید آنها را به صورت کتاب منتشر کنید.
   جهت کسب راهنمایی بیشتر می توانید با شماره 66922440 تماس بگیرید.
   موفق باشید

 20. با سلام
  خسته نباشید من دو تا کتاب دارم ک تقریبا کار نوشتنشون تموم شده
  ولی نمیدونم کتابامو ب کدوم ناشر بسپارم
  و اینکه میخواستم بدونم کار نشر و مجوز گرفتن چقد طول میکشه؟
  و میخواستم بدونم هزینه نشر کتاب ۲۰۰ صفحه ای چقدر میشه؟

  • درود بر شما.
   مدت زمان نشر و مجوز گرفتن کتاب کاملا مربوط می شود به اینکه: 1- آیا کتاب شما نیاز به ویراستاری دارد یا خیر 2- کتاب شما نیاز به صفحه آرایی و طراحی جلد و … دارد یا خیر 3- موضوع شما چیست (کتابهای علمی معمولا خیلی سریع از وزارت ارشاد مجوز دریافت می کنند و کتابهای اجتماعی و سیاسی و غیره کمی طولانی تر)
   اما نشر یک کتاب، به طور میانگین حدود یک تا دو ماه زمان می برد.
   هزینه نشر کتاب بستگی به: 1- ابعاد کتاب (قطع رقعی، وزیری، جیبی و …. ) 2- تعداد صفحات 3- تیراژ چاپ 4- نوع کاغذ دارد
   لطفا برای کسب اطلاع دقیق تر از هزینه چاپ لطفا با شماره 6692240 تماس بگیرید.

 21. با سلام
  من دختر ۱۴ ساله هستم که اولین کتاب رو در حال نوشتن هستم این کتاب به صورت دل نوشته هایی هست که شاید حرف خیلی ها باشه ، راستش برای چاپ و فروش و تهیه مجوز و شابک هنوز نمیدونم چیکار باید بکنم اگر میشه کمکم بکنید

  • درود بر شما.
   چاپ کتاب شامل مراحل زیر می شود:
   1- بخشی از کتاب را به انتشارات ارسال می کنید، چنانچه کتاب مورد تایید باشد قراردادی میان شما و انتشارات امید سخن منعقد می گردد
   2- چنانچه کتاب نیاز به ویراستاری داشته باشد به بخش ویراستاری سپرده می شود در غیر اینصورت به واحد حروف چینی و صفحه آرایی ارجاع داده می شود.
   3- بعد از اتمام صفحه آرایی به کتاب شابک و فیپا اختصاص می یابد
   4- از وزارت ارشاد مجوزی جهت انتشار کتاب دریافت می گردد.
   5- کتاب به چاپخانه فرستاده می شود و در اختیار نویسنده قرار می گیرد.
   در صورت نیاز می توانید با شماره 66922440 تماس حاصل نمایید.
   موفق باشید

 22. سلام من رمانی با ژانر های مختلف نوشتم و۱۲سال دارم و اسم شخصیت های داستان من از روی یک فیلم نامگذاری شده است .بنده ساکن شیراز هستم و نمی دانم چگونه کتاب خود را به چاپ برسانم .ممنون میشم راهنمایی کنید

  • درود بر شما.
   چاپ کتاب شامل مراحل زیر می شود:
   1- بخشی از کتاب را به انتشارات ارسال می کنید، چنانچه کتاب مورد تایید باشد قراردادی میان شما و انتشارات امید سخن منعقد می گردد
   2- چنانچه کتاب نیاز به ویراستاری داشته باشد به بخش ویراستاری سپرده می شود در غیر اینصورت به واحد حروف چینی و صفحه آرایی ارجاع داده می شود.
   3- بعد از اتمام صفحه آرایی به کتاب شابک و فیپا اختصاص می یابد
   4- از وزارت ارشاد مجوزی جهت انتشار کتاب دریافت می گردد.
   5- کتاب به چاپخانه فرستاده می شود و در اختیار نویسنده قرار می گیرد.
   در صورت نیاز می توانید با شماره 66922440 تماس حاصل نمایید.
   با آرزوی موفقیت برای شما

 23. سلام کتابی مبنی بر تاثیر شهادت سردار سلیمانی در یک جوان و علل دشمنی غرب با ایرانزمین را به نگارش در آورده ام چگونه میتوانم آن را به چاپ برسانم؟ انتشاراتی هست که به صورت رایگان آن را چاپ کرده و در اختیار جوانان قرار دهد؟

 24. سلام من تازه نوسنده گی رو شروع کردم و کتاب اول بصورتی داستانی است و ادبا هستم میتونم کتابم را چاپ کنم باید چکار کنم

  • درود بر شما.
   چاپ کتاب شامل مراحل زیر می شود:
   1- بخشی از کتاب را به انتشارات ارسال می کنید، چنانچه کتاب مورد تایید باشد قراردادی میان شما و انتشارات امید سخن منعقد می گردد
   2- چنانچه کتاب نیاز به ویراستاری داشته باشد به بخش ویراستاری سپرده می شود در غیر اینصورت به واحد حروف چینی و صفحه آرایی ارجاع داده می شود.
   3- بعد از اتمام صفحه آرایی به کتاب شابک و فیپا اختصاص می یابد
   4- از وزارت ارشاد مجوزی جهت انتشار کتاب دریافت می گردد.
   5- کتاب به چاپخانه فرستاده می شود و در اختیار نویسنده قرار می گیرد.
   در صورت نیاز می توانید با شماره 66922440 تماس حاصل نمایید.
   موفق باشید

 25. سلام بنده حدود۹۵ درصد کتاب خودم رو نوشتم در حوزه موفقیت و توسعه فردی
  برای چاپ دنبال بهترین حالت ممکن هستم که هم بنده و هم انتشارات محترم و خواننده به ارزش خود برسند
  متشکرم

  • درود بر شما.
   جهت مشاوره می توانید با شماره 6692240 تماس حاصل کنید و کارشناسان شما را راهنمایی خواهند کرد. موفق باشید

 26. باسلام.خسته نباشید
  ببخشید من یه نوجوون 17 ساله هستم ک تقریبا از 13 سالگی داستانهای کوتاهی مینوشتم.خب جلوتر ک رفت سبک و کیفیت نوشتنم بهتر شد اما هیچوقت ی نفر ک بخوبی از این داستان ها سر در بیاره کنارم نبود ک راهنماییم کنه.میخوام یکی از داستان های اخیرم رو ب دست یه انتشارات بسپرم ولی میترسم به خاطر سن کمم و ژانر داستان هام بازم جواب منفی (ژانر داستانم اجتماعی وتاحدودی مثل رمان اتاقه.خودمم هیچ کتاب ایرانی ای تابه حال ندیدم ک توی اینجور ژانرها چاپ شده باشه)قبلاناشری بهم گفت از چاپ درمجله وروزنامه شروع کنم اما هیچکدوم جواب درست و حسابی ندادن.میشه حداقل راهنماییم کنید ک از از کجا شروع کنم؟

  • درود بر شما.
   اگر کیفیت نوشتاری شما خوب باشد می توانید به کمک یک ویراستار کتاب خودتان را قوی تر و استانداردتر کنید و بعد اقدام به چاپ کنید.
   اگر احساس می کنید هنوز به درجه ای نرسیده اید که مستقلا و بدون کمک مطلب بنویسد حتما از یک ویراستار کمک بگیرید.
   در صورت تمایل می توانید به شماره 66922440 تماس بگیرید تا بهتر راهنمایی کنند.
   موفق باشید

 27. سلام من یک نو جوان 15 ساله ام ویک کتاب نوشتم با ژانر ترسناک میشود راهنمایی کنید برای کار های چاپ به کجا مراجعه کنم

  • درود بر شما.
   چاپ کتاب شامل مراحل زیر می شود:
   1- بخشی از کتاب را به انتشارات ارسال می کنید، چنانچه کتاب مورد تایید باشد قراردادی میان شما و انتشارات امید سخن منعقد می گردد
   2- چنانچه کتاب نیاز به ویراستاری داشته باشد به بخش ویراستاری سپرده می شود در غیر اینصورت به واحد حروف چینی و صفحه آرایی ارجاع داده می شود.
   3- بعد از اتمام صفحه آرایی به کتاب شابک و فیپا اختصاص می یابد
   4- از وزارت ارشاد مجوزی جهت انتشار کتاب دریافت می گردد.
   5- کتاب به چاپخانه فرستاده می شود و در اختیار نویسنده قرار می گیرد.
   در صورت نیاز می توانید با شماره 66922440 تماس حاصل نمایید.
   موفق باشید

 28. سلام من کتابی در مورد وضعیت فرهنگی و اجتماعی آلمان نازی نوشته ام، می خواستم ببینم،این اولین کتاب من است، لطفا من رو راهنمایی کنید برای چاپ کتاب باید چه کار کنم.

  • درود بر شما.
   چاپ کتاب شامل مراحل زیر می شود:
   1- بخشی از کتاب را به انتشارات ارسال می کنید، چنانچه کتاب مورد تایید باشد قراردادی میان شما و انتشارات امید سخن منعقد می گردد
   2- چنانچه کتاب نیاز به ویراستاری داشته باشد به بخش ویراستاری سپرده می شود در غیر اینصورت به واحد حروف چینی و صفحه آرایی ارجاع داده می شود.
   3- بعد از اتمام صفحه آرایی به کتاب شابک و فیپا اختصاص می یابد
   4- از وزارت ارشاد مجوزی جهت انتشار کتاب دریافت می گردد.
   5- کتاب به چاپخانه فرستاده می شود و در اختیار نویسنده قرار می گیرد.
   در صورت نیاز می توانید با شماره 66922440 تماس حاصل نمایید.
   موفق باشید

 29. با سلام بنده روی رمانی کار میکنم در سبک سورئال و راز آلود که تا چند ماه دیگه به پایان می رسه میخواستم بدونم شرایط سنی برای چاپ کتاب به چه شکله،بنده هفده سال دارم.
  باتشکر

 30. با سلام و خسته نباشید خدمت شما بنده دو مجموعه جمع آوری نمودم یکی در ارتباط با خواص مواد غذایی و طوروق مصرف آنها و یکی احادیث و ادعیه ائمه در ارتباط با موضوعات روزمره مردم میخوام این دو مجموعه رو در دو کتاب جدا چاپ کنم ممنون میشم منو راهنمایی کنید. مظلوم

 31. سلام و خسته نباشید،
  من کتابی نوشتم که مضمونش انگیزشی است و نحوه بهتر و درست تر زندگی کردن،ولی اولین کتابم هستش. من کتاب های زیادی در این راستا مطالعه کردم و فکر میکنم که کتابم محتوای خوبی داره و میتونه بازخورد خوبی داشته باشه.‌ولی برای چاپش اصلا نمیدونم باید چیکار کنم.
  مممون میشم اگه راهنماییم کنید.

 32. سلام و خسته نباشید
  من یک کتابی نوشتم که مضمونش انگیزشی و نحوه بهتر و درست تر اندیشیدن و زندگی کردنه، کتاب های زیادی در این راستا مطالعه کردم، و فکر میکنم کتابم محتوای خوبی داره. و بازخورد خوبی خواهد داشت.
  میشه لطفا کمکم کنید برای چاپ کتاب.

 33. سلام من چنتا داستان کوتاه و یه داستان بلند نوشتم و به دلیل تعریف دیگران از اینکه نوشتنم خوبه میخوام اگه بشه چاپشون کنم اما نمیدونم به کدام انتشاراتی بدم ؟

 34. سلام، من کتابمو از طریق انتشارات داستان چاپ کرده م. آیا در زمینه پخش کتاب می تونین کمکم کنین؟

 35. سلام من یک رمان نوشتم که ۲۱۱ صفحه A4 هست و قصد چاپ این رمان رو دارم
  لطفا بگید چه جوری به صورت رایگان چاپش کنم

 36. سلام و درود خسته نباشید ⚘
  من کتاب های زیادی نوشتم ولی هیچ وقت چاپ نکردم
  اطرافیانم میگن که بسیار قلمم روانه و خوب می نویسم
  در ژانر های تخیلی،معمایی،جادویی،ماجرایی و ترسناک مینویسم
  یک سوال خیلی مهم داشتم من میخوام یکی از کتاب هایم را چاپ کنم ولی اگه شخصیت ها اسمشون ایرانی نباشه و مثل مسیحی ها باشن در لندن باشن مشکلی پیش نمیاد؟
  یا اینکه باید کاملا ایرانی باشه ؟
  ممنون 💙

 37. سلام
  من داستانی دارم که اگرچه هنوز تموم نشده ولی تمام موضوع و جزییات داستان رو میدونم و خب میخواستم بدونم که میشه با مشاوراتون صحبت کنم تا ببینم داستان من رو برای چاپ قبول میکنن یا نه
  ممنون میشم جوابمو بدین🙏

  • درود بر شما.
   لطفا با شماره 66922440 تماس بگیرید تا کارشناسان شما را راهنمایی کنند.
   موفق باشید

 38. سلام ببخشید من چهارده سالمه و یه رمان نوشتم،همه تعریف کردن و گفتن که عالیه (البته تعریف از خود نباشه) میخواستم ببینم تو قزوین من کجا میاونم یه ناسر خوب پیدا کنم؟?

 39. سلام
  ممنونم از سایت شما
  دختر دوازده ساله ای دارم که کتاب زیبایی در مورد روان شناسی نوشته
  مایلم ان را به چاپ برسانم
  ایا از نظر سنی مشکلی نیست؟

 40. درود بر شما
  دختر دوازده ساله ای دارم که کتاب زیبایی در زمینه روان شناسی نوجوان نوشته است
  مایلم ان را به چاپ برسانم
  لطفا مرا راهنمایی بفرمایید

  • درود بر شما.
   چاپ کتاب شامل مراحل زیر می شود:
   1- بخشی از کتاب را به انتشارات ارسال می کنید، چنانچه کتاب مورد تایید باشد قراردادی میان شما و انتشارات امید سخن منعقد می گردد
   2- چنانچه کتاب نیاز به ویراستاری داشته باشد به بخش ویراستاری سپرده می شود در غیر اینصورت به واحد حروف چینی و صفحه آرایی ارجاع داده می شود.
   3- بعد از اتمام صفحه آرایی به کتاب شابک و فیپا اختصاص می یابد
   4- از وزارت ارشاد مجوزی جهت انتشار کتاب دریافت می گردد.
   5- کتاب به چاپخانه فرستاده می شود و در اختیار نویسنده قرار می گیرد.
   در صورت نیاز می توانید با شماره 66922440 تماس حاصل نمایید.
   موفق باشید

 41. با سلام و عرض ادب . بنده با یک انتشاراتی قرارداد تالیف کتاب آموزشی بسته ام ولی متاسفانه بنا به دلایلی پروسه زمانی از جانب این انتشارات به تعویق افتاده است می توانم با انتشارات دیگر قراداد ببندم ؟ از کجا باید با انتشارات دیگر ارتباط داشته باشم .

  • درود بر شما.
   چنانچه انتشارات اقدام به دریافت شابک و فیپا کرده باشد بایستی رضایت نامه از انتشارات دریافت کنید تا به ناشر دیگری انتقال دهید.
   توصیه این است که به صورت دوستانه از ناشر خود بخواهید که در امر چاپ کتاب شما عجله کند.
   در صورت عدم موفقیت با کارشناسان ما تماس بگیرید.
   موفق باشید

 42. سلام من یک رمان نوشتم که حدود ده تا بیست صفحه ازش مانده الان صد صفحه شده فعلا میخواستم ببینم برای چاپش باید چه کنم با یک انتشاراتی صحبت کردم کارم را پسند کردن ولی گفتن اول کار باید یک میلیون و نیم پول پرداخت کنم تا به مرحله ی چاپ برسه وقتی کار تمام شد و کتاب آماده ی چاپ شد باید پول چاپ کتاب رو پرداخت کنم گفتن بستگی داره چند کتاب سفارش بدم واسه چاپ که حداقل 30 تا باید باشه که سی عدد کتاب دو میلیون الی دو میلیون و نیم میشه
  اما خیلی جاها که نگاه کردم میگن بهتره جایی کتاب رو چاپ کنیم که نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نباشه درضمن من توان مالی واسه چاپ کتاب رو ندارم یعنی اگه کسی پول نداشته باشه نباید کتابی ازش چاپ بشه؟

  • درود بر شما.
   امکان انتشار کتاب شما با قیمتی بسیار پایین تر امکان پذیره.
   با شماره 66922440 تماس بگیرید تا همکاران شما را راهنمایی کنند.
   موفق باشید

 43. سلام من یک کتاب نوشتم که میخوام چاپش کنم ولی چون سنم کمهبعضی از انتشارات میگن کتابتو چاپ نمی کنیم من چی کارکنم؟(۱۳سالمه)

 44. با سلام
  من کتابی در موضوع :
  تخیلی ماجراجویی درام
  نوشته ام و تصمیم گرفتم این کتاب را به چاپ برسانم.
  البته فقط ۱۳ سال دارم.
  ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

  • درود بر شما.
   چاپ کتاب شامل مراحل زیر می شود:
   1- بخشی از کتاب را به انتشارات ارسال می کنید، چنانچه کتاب مورد تایید باشد قراردادی میان شما و انتشارات امید سخن منعقد می گردد
   2- چنانچه کتاب نیاز به ویراستاری داشته باشد به بخش ویراستاری سپرده می شود در غیر اینصورت به واحد حروف چینی و صفحه آرایی ارجاع داده می شود.
   3- بعد از اتمام صفحه آرایی به کتاب شابک و فیپا اختصاص می یابد
   4- از وزارت ارشاد مجوزی جهت انتشار کتاب دریافت می گردد.
   5- کتاب به چاپخانه فرستاده می شود و در اختیار نویسنده قرار می گیرد.
   در صورت نیاز می توانید با شماره 66922440 تماس حاصل نمایید.
   موفق باشید

 45. سلام وقت بخیر
  من کتابی نوشتم برای کودکان و تصویر سازیشو خودم انجام میدم .همینطوری که توضیح دادید باید پیش برم؟

 46. سلام علیکم
  بنده کتابی نوشته ام که بیشتر با مضمون نصیحت و خودباوری می باشد.از چه ناشری میتوانم کمک بگیرم که حوزه فعالیتش اینمضامین باشد؟

  • درود بر شما.
   مبلغ انتشار کتاب بستگی به تعداد صفحات، قطع کتاب و تیراژ چاپ دارد.
   جهت کسب اطلاع دقیق از هزینه چاپ می توانید با شماره 66121068 تماس گرفته و از مشاورین بخواهید هزینه حدودی چاپ و فروش را به شما متناسب با صفحات کتاب شما اعلام کنند.
   موفق باشید

 47. سلام من چندتا نمایشنامه دارم که ۳ تا شو اجرا کردم و جایزه نویسندگی ام‌گرفتم براشون … الان‌ مبخواستم چاپ‌ کنمشون‌ … نیاز به راهنمایی دارم

  • درود بر شما.
   جهت کسب راهنمایی می توانید با شماره 66922440 تماس گرفته از مشاورین انتشارات راهنمایی بگیرید.
   موفق باشید.

 48. سلام من برای اولین بار به همراه دوستم یک کتاب نوشتم میخواستم بدونم شما چاپش میکنید اگر میکنید قیمتش چقدره؟؟؟

  • درود بر شما.
   بله با کمال میل.
   هزینه چاپ کتاب به عواملی مانند تعداد صفحات کتاب، قطع کتاب و تیراژ و غیره بستگی دارد.
   لطفا با شماره 66922440 تماس حاصل نمایید تا کارشناسان انتشارات شما را راهنمایی کنند.
   موفق باشید

 49. سلام
  دختر من ده سالشه ،کتاب داستان مینویسه ،میخوام چاپ کنم بهش هدیه بدم و خوشحالش کنم ،
  ضمنا دوستان اشتباه نکنید ،یکی از اقوام ما ناشر مولف شد الان پشیمونه ،نتونست کتابشو بفروشه

 50. وقت به خیر خواستم بدونم بابت کتاب داستان ، ناشر چقدر به نویسنده میده ( حدودی بفرمایید برای کتاب حدودا ۱۵ صفحه ای ) و آیا شابک رو خود نویسنده میگیره
  ممنون از شما

  • درود بر شما.
   شابک توسط انتشارات دریافت می شود.
   از لحاظ میزان حق تالیف هم می توان گفت که به ارزش اثر و متقاعد شدن ناشر به بازگشت سرمایه دارد. چنانچه ناشر متقاعد شود که اثر منتشر شده بازگشت مالی برای انتشارات دارد ممکن است بر روی آن سرمایه گذاری کرده و حق تالیف بپردازد در غیر اینصورت هزینه چاپ بر عهده نویسنده است.
   حق تالیف عموما 10 تا 15 درصد مبلغ پشت جلد را شامل می شود اگرچه بیشتر توافقی صورت می گیرد.
   موفق باشید

 51. سلام اقا بنده یه کتاب دارم درمورد آشنایی با انواع نژاد سهره سانان صفحاتش کمه ولی موضوع خیلی خوبی برای عشقبازانه اقا بنده از چاپ هیچ سر رشته ای ندارم و سر درنمیارم بنده هم ابولفضل نصیری هستم که کمسن ترین عضو انجمن پرنده شناسی ایرانم بنده ۱۶ سالمه و با این سن کم عضو هیعت مدیره پرنده شناسی ایرانم و کارم آزار و اذیت نیست لطفا برای چاپ این کار کمکم کنید ممنون❤

  • درود بر شما.
   چاپ یک اثر محدودیت سنی ندارد و چنانچه کتاب ارزشمندی باشد قطعا مورد پذیرش قرار گرفته و چاپ خواهد شد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به شماره 66922440 تماس گرفته و راهنمایی بگیرید.
   موفق باشید.

  • درود بر شما.
   می توانید با شماره 66922440 تماس بگیرید و به طور رایگان در این زمینه راهنمایی کسب کنید.
   موفق باشید

  • درود بر شما
   لطفا با شماره 66922440 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.
   موفق باشید

 52. من یه کتاب نوشتم میخام به ناشر مربوطه نشان بدم ک اگه ارزش داشت هزینه چاپ و نشرش رو قبول کنن ۱۷سالمم هست ولی اصلا نمیدونم چیکار باید بکنم میشه راهنمایی کنید لطفا ممنون میشم

  • درود بر شما.
   باید در بین ناشرانی که در زمینه کتاب شما فعالیت دارند بگردید و با آنها مذاکره کنید تا موفق شوید ناشری بیابید که کتاب شما را با هزینه خود چاپ کند.
   موفق باشید

 53. سلام
  من یک نوجوان هستم.من یک کتاب با موضوع اکشن
  نوشته ام.من میخواستم بدانم باید چگونه کتاب ام را چگونه به چاپ برسد.البته این کتاب۱۲۰ صفحه است

  • درود بر شما.
   ابتدا شما چند صفحه از کتاب خودتون را به شماره 09386283065 ارسال می کنید تا مورد بررسی قرار بگیرد.
   چنانچه از لحاظ کیفیت نگارش مورد تأیید قرار بگیرد خدمت شما تماس گرفته و در پروسه نشر قرار می گیرد.
   جهت کسب اطلاعات کامل تر می توانید با شماره 66922440 خانم رزاقی تماس بگیرید.

 54. سلام من الان اولین کتاب یه که نوشتم من کتاب کودک می نویسم می خواستم ببینم چطور باید کتابم رو چاپ کنم و اینکه من الان ۱۰ سالمه به نظرتان برام زوده و دست بکشم از این کار یا ادامه بدم؟ ممنون ز مطالب خوبتون👍👍👍

 55. سلام خسته نباشید
  می خواستم بدونم از چه طریق باید کتاب رو به ناشر برسونیم و این که کتاب اگر به صورت دست نویس باشه مشکلی ایجاد میکنه یا خیر.
  ممنون

  • درود بر شما.
   خیر دست نویس هیچ مشکلی ایجاد نمی کند و معمولا ناشران تایپیست دارند و کتاب شما را تایپ می کنند.
   ارسال کتاب می تواند به صورت حضوری و یا پیک باشد و یا چنانچه تایپ شده باشد توسط تلگرام، واتس اپ یا ایمیل و غیره قابل دریافت است.
   برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 66121068 تماس گرفته و از کارشناسان مجموعه راهنمایی بخواهید.
   موفق باشید

 56. سلام خوبین؟ ببخشید بنده اگه بخوام کتاب شعر چاپ کنم به چه صورت هست؟ ایا بدون صرف هزینه این امکان رو دارم؟ و اگر اسپانسر یا ناشری بخوام که بدون دریافت وجه قبلی تمام مراحل رو انجام بدن به چه صورت هست و چند درصد از فروش کتاب به ایشون تعلق میگیره، تا چند چاپ بعد ناشر حق مادی و معنوی داره؟ اگه امکانش هست توضیح مختصری و راهنمایی کلی و دوستانه برای اینگونه شرایط به این حقیر مرحمت بفرمایید٪
  باتشکر٪
  ٪پ
  پارسائی

  • درود بر شما.
   استاد عزیز، اینکه ناشری بدون هزینه کتاب شما را به چاپ برساند و یا بابت آن حق تالیف نیز بپردازد کاملا بستگی به کیفیت اثر و موضوعیت آن دارد.
   به طور مثال کتابی که ناشر مطمئن است مخاطبین خوبی دارد و کیفیت اثر بسیار مطلوب است، سرمایه گذاری می کند و با پرداخت حق تالیف (که به صورت توافقی است) کتاب به چاپ می رسد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 66922440 تماس گرفته از مشاورین مجموعه اطلاعات کامل دریافت نمایید.
   موفق باشید

 57. سلام من ۱۰ تا داستان کوتاه نوشتم و دنبال ناشر هستم اگر ناشری را میشناسید که هزینه چاپ از او و سود را نصف نصف کند تا من دیگر شروع به چاپ کتاب هایم کنم

  • درود بر شما.
   شما باید با ناشرهای مختلف تماس بگیرید و کتاب خودتون رو معرفی بفرمایید. در واقع انتشارات مشخصی این کار را انجام نمی دهد که بتوان معرفی کرد.
   موفق باشید

 58. سلام وعرض ادب.بنده در حال نوشتن کتابی کمکی برای برخی از کارهای ساختمانی و اطلاعات مربوط به استاندارد انواع کار های ساختمانی هستم..می خ واستم ببینم چطور میتونم این کتاب را چاپ کنم…البته بنده مشکلی برای فروش کتاب ندارم چون سایت اموزشی دارم و د ر سایت و پیجم کتاب ر اد میفروشم.ف قیط می خخوام ببینم چطور به چاب برسونم کتا ب رو

  • درود بر شما.
   شما برای چاپ کتاب ابتدا قراردادی با انتشارات منعقد می کنید و پس از آن انتشارات تمام مراحل مربوط به چاپ، از جمله اخذ مجوزهای لازمه و چاپ کاغذی و اعلام وصول و غیره را انجام می دهد.
   برای کسب اطلاعات دقیق تر و راهنمایی بهتر می توانید با شماره 66121068 تماس بگیرید.
   موفق باشید

 59. سلام اگر بخواهم کتابم رو به چاپ برسانم چقدر باید هزینه کنم ؟ و اینکه میتونم یه ناشر پیدا کنم که کتابم رو به چاپ برسونه؟

  • درود بر شما. هزینه چاپ کتاب بستگی به تعداد صفحات، قطع کتاب و تیراژ دارد. برای کسب اطلاع دقیق از هزینه می توانید با شماره 66922440 خانم رزاقی تماس بگیرید و سوال بفرمایید.
   همچنین برای پرسش اینکه کدام ناشر می تواند کتاب شما را به چاپ برساند نیز می توانید از ایشان کمک بخواهید.
   موفق باشید

 60. باسلام
  من میخوام یه جعبه لایتنر آموزشی درست کنم
  میشه راهنمایی کنید از چه کسانی در این زمینه میتونم کمک بگیرم ممنونم 🍃

 61. سلام و خسته نباشید من کتاب راجب تجربه سایت شرط بندی مجازی نوشتم که زندگیم رو نابود کرد و این کتاب رو نوشتم تا بقیه تصمیم بهتری بگیرند و کمک کرده باشم در جامعه با چه انتشاراتی میتونم کار کنم ؟

  • درود بر شما.
   انتشارات به خصوص و ویژه ای برای این منظور وجود ندارد. تمامی ناشران عمومی می توانند در این زمینه فعالیت کنند.
   در صورت تمایل می توانید با شماره 66121068 سرکار خانم رزاقی تماس بگیرید تا ایشان شما را راهنمایی کنند.
   موفق باشید

 62. سلام ببخشید من یه رمان دانلود کردم و خوندم از اونجایی که بصورت کتاب و فیزیکی نیست میخواستم بدونم میشه این رمانو برای خودم بصورت شخصی واسه ای خودم داشته باشم چون خیلی از رمانش خوشم اومد و دلم میخواد بصورت فیزیکی داشته باشمش خواستم بدونم میشه بصورت شخصی واسه خودم نه اینکه بخوام بفروشمش میخوام نگه دارم واسه خودم و بخونم میشه چاپ کرد و میشه مثلا خودم عکس بدم برای طرح جلدش

  • درود بر شما.
   بهتر است کتاب را از ناشر خریداری کنید. به احتمال بسیار زیاد انتشارات کتاب را به صورت کاغذی ارائه داده است.
   موفق باشید.

 63. سلام .
  ممنون از اطلاعات واقعا خوبتون
  من چند تا سوال دارم .
  بی زحمت جواب بدید

  وقتی کتابها را به ناشر دادیم خودش بقیه کار ها را می کند ؟
  ناشر خوبی سراغ دارید ؟

  و اینکه اگر کاغذ ها را به هم منگنه کنیم مشکلی ندارد ؟
  اگر ناشر بخواهد تایپ کند تصویر گری دست نویسان را می تواند ؟

  ببخشید این همه سوال کردم مزاحم شدم .
  باز هم ممنون

 64. سلام .
  ممنون از اطلاعات واقعا خوبتون
  من چند تا سوال دارم .
  بی زحمت جواب بدید

  وقتی کتابها را به ناشر دادیم خودش بقیه کار ها را می کند ؟

  اگر ناشر بخواهد تایپ کند تصویر گری دست نویسم در کتاب می آید ؟

  می توانم از انتشارات شما کتاب چاپ کنم ؟
  ببخشید این همه سوال کردم مزاحم شدم .
  باز هم ممنون 💗

  • درود بر شما.
   وقتی کتابها را به ناشر دادیم خودش بقیه کار ها را می کند ؟
   بله بعد از واگذاری کتاب به ناشر، ناشر تمام مراحل اخذ مجوز تا پایان کار را به عهده می گیرد.
   اگر ناشر بخواهد تایپ کند تصویر گری دست نویسم در کتاب می آید ؟
   در صورت درخواست و تمایل شما می تواند تصویرگیری شما را در کتاب منتشر کند
   می توانم از انتشارات شما کتاب چاپ کنم ؟
   بله. شما می توانید با شماره 66121068 سرکار خانم رزاقی تماس گرفته و از ایشان بابت انتشار کتاب خود راهنمایی بگیرید.

 65. سلام و درود خدمت شما و همکارانتان در این زمینه قبل از سوالم من باید تشکر کنم از شما بابت زحماتتان در این زمینه متاسفانه هزینه چاپ کتاب آنقدر بالاست که یک نویسنده نمی تونه با فروش کتابش هزینه چاپش را به دست بیاورد به همین خاطر نویسندگان به سمت کتاب الکترونیکی میان چون کم هزینه تر است.اما شما حالا همه ی خدمات چاپ کتاب الکترونیکی را به صورت رایگان انجام می دهید واقعا از شما متشکرم مطمئنم که خدا زحماتتان را بی جواب نمی گذارد.
  سوالم این بود که من پسری ۱۵ ساله هستم.درحال نوشتن یک کتاب ماجراجویی احتمالا تا ده ۲۰ روز دیگر تمام می شود می خواستم بدانم ساختمان انتشاراتتان منظورم همین مولف یار هستش،کجاست تا حظوری خدمت برسم و کتابم را به صورت الکترونیکی چاپ کنم؟

  • درود بر شما.
   آدرس انتشارات: خیابان ستارخان، نرسیده به میدان توحید، روبروی کوثر دوم، جنب نانوایی، پلاک 73 طبقه 3
   لطفا به علت از پرهیز از ازدحام، قبل از تشریف آوردن تماس بگیرید.
   سپاس

 66. سلام و عرض ادب خدمت شما
  من بخاطر اینکه فقط ۱۲ سال دارم میترسم ناشر ها کتابم رو به چاپ نرسانند باید چه کاری انجام بدم؟

  • درود بر شما. برای انتشار یک اثر به سن نویسنده توجه نمی شود بلکه کیفیت اثر مورد نظر است. بنابراین چنانچه اثر شما از کیفیت مطلوبی برخوردار است (یا از یک ویراستار زبده استفاده کرده اید) نگران نباشید و جهت انتشار اثر خود اقدام فرمایید.
   موفق باشید

 67. سلام خسته نباشید ممنون از راهنماییاتون
  ببخشید چندتا سوال داشتم
  برای اینکه بتونیم کتاب چاپ کنیم باید بالای ۱۸ سال داشته باشیم؟اخه من ۱۶ سالمه و قوه تخیلم خیلی بالاست یه رمان نوشتم که همه ی اطرافیانم خیلی خوششون اومد
  میتونم به چاپ برسونمش به نظر شما؟

  • درود بر شما. خیر برای انتشار اثر محدویت سنی وجود ندارد و چنانچه اثر شما از کیفیت خوبی برخوردار باشد امکان چاپ آن وحود دارد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 66922440 خانم رزاقی تماس بگیرید.
   موفق باشید

 68. سلام
  خسته نباشید
  ببخشید شاعر یا ترانه سرایی رو میشناسید که بتونن نظرشون رو راجع‌به شعرامون بگن یا نقد کنن؟

  • درود بر شما. انتشار یک کتاب سن و سال ندارد و هنگامی که توانستید محتوای ارزشمندی گردآوری کنید می توانید اثر خود را منتشر کنید. موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *