سلفون لبه چسب دار چیست؟

سلفون لبه چسب دار به پاکتهای پلاستیکی گفته می شود که معمولا بی رنگ بوده و یا از جنس شفاف ساخته می شود و برای بستن درب این کیسه پلاستیکی، نوار چسب داری تعبیه شده که به وسیله آن بتوان محتویات داخل کیسه را از گزند آلودگی و یا گرد و غبار محفوظ داشت.

برای حفظ ماهیت چسب آن معمولا نواری پلاستیکی که روی چسب قرار گرفته که با کندن آن می توان لبه های کیسه را به راحتی به یکدیگر چسباند.

سایز سلفون لبه چسب دار:

سلفون های لبه چسب دار معمولا در ابعاد مختلفی در بازار عرضه  می شود که بر حسب نیاز می توان با اعلام طول و عرض آن به فروشنده کیسه مورد نظر را به راحتی تهیه نمود. البته لازم به ذکر است، به واسطه منعطف بودن این کیسه ها در صورتی که سایز سلفون از ابعاد مورد نیاز ما بزرگتر هم باشد مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

کاربردهای سلفون لبه چسب دار:

این سلفون ها معمولا به واسطه ارزان قیمت و سهل الوصول بودن آن در اکثر صنایع کاربرد بی شماری دارد. به طور مثال از این سلفون در زمان ارسال کتاب به منظور پرهیز از پارگی و کثیف شدن کتاب بسیار استفاده می شود.

1- کاربردهای خانگی سلفون لبه چسب دار:

نگهداری اسناد و مدارک جهت دسته بندی و منظم کردن لوازم کشوهای آشپزخانه، نگهداری و دسته بندی عکسها، نگهداری و آرشیو نسخه های پزشکی و یا قبوض آب و برق….

2- کاربردهای صنعتی کیسه های سلفون لبه چسبدار:

جهت نگهداری و ارسال نمونه در صنایع مختلف. از این سلفون در صنایع مختلفی از قبیل صنایع غذایی، دارویی، بهداشتی و آرایشی استفاده می شود. همچنین در صنایع پوشاک و لباس جهت بسته بندی پوشاک به خصوص در بسته بندی لباس مردانه کاربرد فراوانی دارد.

نحوه انتخاب و خرید سلفون لبه چسب دار:

جهت انتخاب سلفون لبه چسبدار باید به دو عامل ابعاد کالا و همچنین قطر آن توجه داشت به طور مثال دو کالای هم اندازه اما با قطرهای مختلف نمی توانند در یک سایز واحد قرار بگیرند. طبیعتا هرچقدر قطر یا ضخامت کالا بیشتر باشد می بایست سایز بزرگتری از ابعاد کیسه سلفون چسب دار را استفاده نمود.

جهت تهیه سلفون لبه چسب دار شما می توانید از گزینه زیر به صورت آنلاین خرید خود را به صورت کیلویی، عددی و یا بسته بندی تهیه نمایید. همچنین می توانید از طریق شماره تماس زیر به طور رایگان از مشاوره کارشناسان این مجموعه برخوردار شوید.

آقای مدارا: 09036538075

تلفن ثابت: 66121068 – 66922440

سلفون لبه چسب دار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *