انتشارات چاپ کتاب در حقیقت دربرگیرنده تمامی انتشاراتی هایی است که در زمینه چاپ و نشر کتاب فعالیت می کنند..

تا به امروز چندین هزار مجوز نشر و یا مجوز انتشارات صادر شده است که متاسفانه بسیاری از آنها به علت مشکلات مادی و یا ضعف در تبلیغات نتوانستند به فعالیت خود ادامه داده و به ناچار ورشکسته شدند و نتوانستند به فعالیت حرفه ای خود ادامه دهند.

از سویی دیگر بسیاری از ناشران قدیمی به علت آنکه نتوانستند با علم روز آشنا شوند و تلاش کردند به صورت سنتی و دستی کار خود را به پیش ببرند از غافله عقب افتاده و به ناچار به کار خود پایان دادند.

لذا نویسندگان باید برای انتخاب انتشارات چاپ کتاب خود نهایت دقت را به عمل آورند و ناشرانی را انتخاب کنند که در امر فروش و تبلیغات به روز بوده و بتوانند که کتاب شما را مطرح کرده و در امر فروش کمک کنند.

البته معنی این حرف این نیست که باید ناشران نوپا و جوان را انتخاب کرد، بلکه بسیاری از ناشران شناخته شده و قدیمی نیز هستند که بسیار توانمند و عالی به فعالیت مشغول هستند، منظور از این کلام این است که ناشرانی را باید انتخاب نمود که علاوه به قدمت به روز بوده و بتوانند شما را در دنیای جدید و یا به عبارتی دیگر دنیای مجازی معرفی نمایند.

ناشران شناخته شده به علت داشتن اعتبار و توجه ویژه به ارزش فرهنگی آثار، تلاش می کنند آثاری را به نشر برسانند که از لحاظ ادبی دارای بار علمی باشند و از سویی دیگر سایر کتاب ها را بدون ویراستاری و اصلاح مشکلات ساختاری به نشر نمی رسانند. بنابراین کمک ویژه ای هم به نویسندگان و هم به جامعه فرهنگی ایران می کنند.

انتشارات امید سخن با سالها تجربه و با بهره گیری از تیمی توانمند در زمینه تبلیغات در فضای مجازی آماده است که شما نویسندگان و فرهیختگان عزیز را یاری رسانده و آثار شما را به نشر رساند.

انتشارات چاپ کتاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *