مولف یار در سال 1397 به جهت یاری رساندن به نویسندگان و شاعران پدید آمد و عمده ترین هدفش افزایش سرانه مطالعه و رشد آگاهی در کشور بوده و هست که بعدها به نام انتشارات امید سخن به فعالیت خود ادامه داده و همان رویه را در پیش گرفت.

متاسفانه بسیاری از نویسندگان به دلیل مشکلات مادی و یا عدم آگاهی از مراحل دریافت مجوز و چاپ، قادر به انتشار اثر خود نیستند و عمده آثار با ارزش تولید شده توسط آنان در کتابخانه های آنان خاک می خورد.

از سویی دیگر بسیاری از نویسندگان به دنبال فضایی در فضای مجازی میگردند که مخاطبین آنها بتوانند مطالب منتشر شده توسط آنها را خوانده و به اشتراک گذارند.

سایت مولف یار با برخورداری از سالها تجربه در صنعت نشر مولفین عزیز را در این زمینه یاری می رساند و در این زمینه هیچ چشم داشت مادی ندارد و تمام مراحل حروف چینی و صفحه آرایی و طراحی جلد کتاب و اخذ مجوز را به صورت رایگان انجام داده و با انجام تبلیغات موثر آنرا به دست خوانندگان می رساند.

این مجموعه به صورت حضوری و تلفنی و به صورت کاملا رایگان راهنمایی های لازم، جهت نشر آثار آنان را انجام داده و تمام تلاش خود را جهت معرفی آثار آنان می نماید.

انتشارات امید سخن (مولف یار) اخیرا در بخش فروشگاه و ویترین سایت خود اقدام به فروش کتاب نویسندگان به صورت آنلاین کرده که خوانندگان می توانند بعد از مشاهده نقد و بررسی کتاب و آگاهی از محتویات کتاب اقدام به خرید و تهیه کتاب نمایند.

به امید ایرانی آباد و سرافراز

“بابک مصطفوی”