چاپ کتاب شعر و یا انتشار آن به نام شاعر و ماندگاری اثر یکی از مهمترین مطالبات شاعران است.

بارها دیده شده شاعران ارزشمند کشورمان شعرهای خود را در فضای مجازی منتشر کرده و بعد از گذشت مدت زمان شعر با نام فرد دیگری دست به دست می گردد.

اینان به علت عدم آگاهی از مراحل چاپ کتاب شعر و یا یافتن ناشری مطمئن، آثار خود را در محافل خصوصی خوانده و به مرور به دست فراموشی سپرده می شود.

سایت مولف یار، آثار با ارزش را شناسایی کرده و تمام مراحل مربوط به اخذ مجوز و صفحه بندی و صفحه آرایی را به صورت رایگان انجام داده و در صورت تمایل به نام شاعر منتشر می نماید.

لازم به ذکر است که تمام موارد فوق رایگان بوده و سایت مولف یار در این زمینه هیچ مبلغی دریافت نمی کند.

چاپ کتاب شعر
شرایط چاپ کتاب شعر :

چاپ کتاب شعر و یا انتشار اشعار در بخش آثار شاعران در سایت مولف یار می تواند کمک بسیار موثری برای شاعران بوده و آنان را در نشر آثار خود یاری رساند.

لذا شاعران می توانند در صورت تمایل آثار خود را به سایت مولف یار ارسال کرده و این سایت بخشهایی از اشعار را به عنوان پیش نمایش در اختیار مخاطبین قرار می دهد. در نهایت چنانچه خواننده تمایل داشت می تواند مجموعه اشعار را به صورت فایل و یا کتاب خریداری نماید.

لازم به ذکر است که شاعران بنا بر خواست خود می توانند اشعار خود را به صورت رایگان و یا به صورت فروش کتاب یا فایل در سایت قرار دهند. بدیهی است که سایت مولف یار هیچ مبلغی از فروش و یا نشر آثار دریافت نکرده و تمام درآمد ناشی از فروش کتاب و اثر متعلق به نویسنده می باشد.

به عبارتی دیگر ارتباطی مستقیم میان خالق اثر و خواننده به وجود می آید و سایت مولف یار در این زمینه دخالتی انجام نمی دهد.

جهت مشاهده اشعار منتشر شده توسط شاعران و آشنایی با آثار آنان می توانید به بخش آثار شاعران مراجعه کنید.

4 thoughts on “چاپ کتاب شعر

 1. كتاب براي فرزندم
  پرهام كلاس چهارم ابتدايي مدرسه شاهد نفر برتر انشائ نويسي استان مازندران – نفر برتر نقاشي كودك در استان- نفر برتر كتابخواني در شهرستان مي باشد كه عالقه زيادي به نوشتن دارد .

  • سلام و عرض ادب
   خیلی هم خوب و عالی، لطفا تماس بگیرید تا بهتر و کاملتر راهنمایی کنیم. 02166922440

 2. با سلام و احترام
  جسارتا بفرمایید آیا کتاب از اداره ارشاد مجوز چاپ دریافت مینماید ،آنوقت در سایت ارایه میگردد یا خیر و آیا اشعار بصورت کتاب در اختیار نویسنده قرار میگیرد یا خیر .

  ممنون میشم توضیحاتی ارایه بفرمایید-با تشکر کوچک پور

  • سلام و عرض ادب
   بله در سایت ارایه می شود در پروفایل شخصی که براتون دتشکیل می دهیم. و اگر هم مایل باشد به صورت کتاب نیز در تعداد دلخواه در اختیار شما قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...